Школа на Північному

Розпорядженням Рівненської Міської Ради народних депутатів від 24 червня 1987 року  за № 372 в м. Рівне була відкрита нова середня школа № 25 на 1668 учнівських місць з 1 липня 1987 року за адресою по вул. Юр’єва, 17 (а з 1991 р. – Євгена Коновальця).

Історія школи

Новий освітній заклад почав свою діяльність в новому районі міста, який тільки розбудовувався. «Школа на пустирі» - так називалась стаття в газеті «Червоний Прапор» про відкриття нової школи за числом 25.

На 1987 р. школа працювала в одну зміну з кількістю учнів 1300, учителів – 120. Пустирі довкола школи поступово заповнювалися новими будинками, заселялися, і вже в наступному 1988-1989 н.р., навчання велося у дві зміни. У 2002-2003 рр. у школі – уже 101 клас, де навчалося 3420 учнів у три зміни. Тоді, у 80-90-х роках минулого століття школа за числом 25 була найбільша школа в місті, області, державі. Вчила школа в режимі трьох змін. Першим директором школи була Віра Василівна Кисельова – вчитель методист, відмінник освіти, чудовий, талановитий педагог і керівник. „Щоб досягти великого, треба почати з малого” - і Віра Василівна разом з вчителями і учнями піднімала школу, створювала атмосферу бажання вчитися, творити і жити.

Історія школиІсторія школи

Талановиті педагоги нашої школи змогли навчити і виховати  не одне покоління творчих і здібних учнів.

1994 рік – учитель хімії Галина Іванівна Кравченя робить школу відомою на всю Україну і дає призера IV етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії, а потім 1995/1996 рік і її випускник Іван Огороднік здобуває Соросівську стипендію на черговому турнірі юних хіміків. Впродовж 10 років вихованці вчителя-методиста Кравчені Г.І. були призерами II, III етапів Всеукраїнських олімпіад з хімії.

Вчитель трудового навчання Валентина Миколаївна Жалобна в 2007 році стає лауреатом заключного Всеукраїнського конкурсу  «Вчитель року» в номінації  «трудове навчання». Роботи з вишивки, бісеру, мозаїки прикрашають школу завдяки невтомній праці з вихованцями вчителів Жалобної Валентини Миколаївни, Кравчук Оксани Василівни.

Вихованці вчителя французької мови Новальчук Лариси Михайлівни підкоряють Еверест разом з друзями з Нідерландів, знаходять спільні інтереси з переможницею конкурсу Євробачення Русланою.

1997 рік – вчитель фізкультури Заєць Богдана Лук’янівна виводить дівочу команду школи з волейболу в  призери міста і області. Команда встановила рекорд у місті, адже дівчата різних випусків дев’ять років поспіль посідали І-е місце в місті серед усіх шкіл, 6 років були чемпіонами Рівненської області і увійшла в трійку найкращих команд.

За 25 років школа випустила 3941 дев’ятикласників  і 2032 одиннацятикласників, з них з золотою медаллю – 49 учнів, з срібною - 22.

Ми хочемо розповісти про деяких випускників нашої школи.

Мистецька спрямованість інтересів учнівської молоді виводить їх на такі престижні державні конкурси як «молоді таланти України».

В 2007 році в м. Києві проходив конкурс огляд „Нові імена України”. організований Українським фондом культури з метою підтримки творчої молоді. Випускниця нашої школи  Марина Євчук стала лауреатом цього конкурсу і завоювала медаль конкурсу. „Солом’яне диво”, ”картини, що здатні осявати душу”- так називають роботи Марини ті, хто їх бачив. Марина є учасницею міських конкурсів учнівської творчості, дипломанткою обласного конкурсу „Єднаємо зусилля на добрі справи”.

Лідія та Орися Саливанюк. Лідія ставала неодноразово переможницею конкурсу ім. Анатолія Єрмака. Цей конкурс  є продовженням Міжнародного конкурсу з української мови ім.. П. Яцика, конкурс на зрілість і розуміння молодим поколінням того, що є основою патріотизму. Лідія щиро любить Україну, пишається своїми родичами – незламними патріотами. Вона написала оповідання „Мужня духом”. Де звучать такі слова: „Я вірю у свої сили й знаю, що буду використовувати кожну мить для боротьби за нове життя, за новий справедливий світ!”

Патріотичний дух вітав і на Майдані в м. Києві в 2005 році, коли наші учні, випускники, вчителі разом з всім українським народом відали свої голоси і свої серця новим змінам у житті. Новій Україні, Ліда і Орися надрукували свої враження у виданні, яке вийшло англійською мовою „ Молодий голос Нової України”.

Горпенюк Ольга – випускниця 2005 року, учасниця клубу „Поєтарх”. Ольга переможниця конкурсу „Коли рядки диктує почуття”. Друкувалась в альманасі „ Наше коло”. Є автором творів: „ Коли я була геніальною”, „Світ очима дитини”, „Синдром набутого дефіциту кохання” та багатьох інших.

Учні нашої школи активно беруть участь у Всеукраїнському конкурсі „ Свій голос віддаю на захист природи”, в учнівських громадських читаннях „Я голосую за мир”.

"Творчість породжує талант” – так ми назвали фоторепортаж участі наших учнів в житті  школи і міста: конкурс „Міс чарівність”. Новорічні вечорниці, Екологічна варта „Свіжий вітер”, фестиваль „Юний пожежник”, КВК, виступи драматичного гуртка під керівництвом Галини Вікторівни Романюк та багато інших цікавих, пізнавальних конкурсів, акцій в яких наші учні показали справжній талант, творчість  і своє бажання змінити світ на краще!

Школа  стала найулюбленішою школою мікрорайону „Північний”. Школа має два найпопулярніши стадіони, найсучасніший тренажерний зал, тренажерний майданчик під відкритим небом.

Історія школиІсторія школи

Школа, яка виховала, навчила читати й писати чемпіонку світу з плавання Анну Хлістунову, призера світового чемпіонату з кульової стрільби Олега Омельчука, майстра спорту з боротьби дзюдо Іванну Крупеню,  чемпіонок України з бейсболу Тетяну Бондар та Олесю Кроку. Вихованці школи Клямар Олексій та Куцмус Андрій – є чемпіонами Європи з пляжного волейболу серед юнаків.

Продовження шкільної історії за вами!