Тиждень педагогічної майстерності

Згідно із планом роботи школи на 2018–2019 навчальний рік з 11.02.2019 по 22.02.2018 року в Рівненській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №25 був проведений Тиждень педагогічної  майстерності. Організовано його було з метою  підвищення фахового рівня педагогічних працівників, поширення перспективного педагогічного досвіду, відпрацювання навичок готовності вчителів до впровадження в практику освітньої виховної діяльності інноваційних технологій, демонстрування та обміну рекомендаціями курсової підготовки, підвищення рівня самоосвіти педагогів, ознайомлення з результатами роботи вчителів, які атестуються.

У ході Тижня учителі школи провели показові уроки, виховні години, продукували оригінальні, нетрадиційні ідеї, форми і методи  організації навчально-виховного процесу. Презентуючи власний педагогічний досвід,  педагоги довели, що інновації, які охопили освіту, органічно вплітаються в навчально-виховний процес.

Вчитель: Булкіна Ірина Михайлівна
Тема уроку: Поняття про кислоти. Класифікація кислот.

Вчитель: Вознюк Марія Олександрівна
Тема уроку: Прикметники-синоніми, прикметники-антоніми. Уживання прикметників в прямому і переносному зеаченні.

Вчитель: Дмиш Володимир Дмитрович
Тема уроку: Оздоблення та презентація готового виробу.

Вчитель: Друзюк Ольга Сергіївна
Тема уроку: Жуль Верн - видатний письменник- фантаст. "Діти капітана Гранта"

Вчитель: Костюк Ірина Володимирівна
Тема уроку: Тема мистецтва в повісті В.Г.Короленка «Сліпий музикант»

Вчитель: Красовська Сабіна Володимирівна
Тема уроку: Урок  бізнес -гра.Множення і ділення  чисел  на 100. Складання і розв'язання задач.

Вчитель: Любчик Іванна Сергіївна
Тема уроку: Вода як середовище існування організмів.

Вчитель: Олексюк Олена Борисівна
Тема уроку: Узагальнення теми «Слово». Закріплення знань про вивчені частини мови: іменник, прикметник, дієслово.

Вчитель: Романюк Галина Вікторівна
Тема уроку: О.Довженко. "Ніч перед боєм". Образи діда Платона і діда Савки - представників українського трудового народу. Їхній моральний урок для солдатів.

Вчитель: Самойлова Світлана Василівна
Тема уроку: Спорт.

Вчитель: Сарнавська Ольга Валеріївна
Тема уроку: Порядок виконання команд виконавцем. Пошук пропущених дій в знайомій послідовності.

Вчитель: Столярова Оксана Анатоліївна
Тема уроку: Помешкання. Мій дім.