Звіт про проведення тижня хімії

Надіслав: redactor , дата: 07 листопада 2021
хімія

Згідно річного плану роботи школи та з метою розвитку творчих здібностей учнів, з 18 жовтня по 22 жовтня в школі  проходив тиждень хімії. Під час проведення заходів  учні мали можливість  перевірити свої знання  та поглибити їх , не менш важливою  була можливість  розвитку навиків спілкування при групових формах роботи . Школярі вчилися  працювати в команді .

Протягом тижня були проведені конкурс хімічних газет « Хімічні елементи», «Хімія навколо нас » - для учнів 7 класів; «Періодична система хімічних елементів » - 8 класи ; «Хімія в житті людини» - 9-11 класи.

Учні 7 – 11 класів  прийняли участь у конкурсі.

Найкращі газети представили учні  7- А ,Г;  8 – А, 9 – А, Б; 10 – А; 11 - А класів.

Для 7 – 8 класів були  проведені цікаві досліди «Хімічні дива »,  конкурс « «Хімічна казка».

Переможцями конкурсів стали  Погорєлов А. ( 7-А) , Сиченко К.( 7-Б), Жукова Д. (7 -В), Володько С. ( 7 – В), Марчук Н. ( 7-Г), Леоновець А. (8-А), Ярошик Р. (8-А), Малишевська А. (8-А), Палядник Ю.

Серед учнів  9 -11 класів була проведена розважально  – пізнавальна гра «Хімічний аукціон». Під час гри учні, дізналися дуже багато цікавих фактів про хімічні речовини та елементи.