Година спілкування «Булінг: виклики та протидія»

Надіслав: redactor , дата: 11 жовтня 2021
Година спілкування «Булінг: виклики та протидія»

З 04 по 08 жовтня проходив  Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу в рамках правопросвітницького проєкту Міністерства юстиції «Я маю право!»
З метою профілактики булінгу в учнівському середовищі  для учнів 6-В класу (кл.керівник Вуйтік Н.М.) був проведений захід, спрямований на  протидію булінгу та формування небайдужості до проблеми цього явища. Зокрема, діти переглянули відеоролики, підготували та провели вправи:  «Це- булінг»,  «Міф чи реальність», «Рука допомоги» (розробили стратегії боротьби з булінгом). Відбулося обговорення, що саме називають булінгом, як його розпізнати і що робити в складних ситуаціях.
Діти отримали цікаву та корисну інформацію про проблему сьогодення в учнівському середовищі. Усі мали можливість висловити власну думку та свій погляд на дану проблему.
Кожен повинен почувати себе захищеним. Треба поважати свої права, права іншого і вчитися співіснувати разом.
Бути гарною людиною – це добра звичка. І прищеплювати її треба змалечку.