День подяки

Надіслав: redactor , дата: 25 червня 2021
подяка

День подяки

Ось і промайнуло три незабутніх тижні перебування у пришкільному таборі «Країна Веселкова».

Останній день табору виявився незабутнім і трохи сумним. Смачно поснідавши, діти подякували усім працівникам кухні за їхню невтомну працю. Адже кожного дня вони готували смачні та апетитні страви, накривали на столи та завжди з посмішкою зустрічали галасливу дітвору.

Дякували вихованці і організаторам табірної зміни, вихователям та всім, хто зробив час перебування в таборі незабутнім, веселим та щасливим.

Діти грали в цікаві ігри, змагалися, жартували, плели віночки, розповідали різні історії, пригадували самі яскраві моменти перебування в таборі .

Прощання з табором завершилось урочистою лінійкою, на якій керівник  табору вручила грамоти вихованцям за активну участь у змаганнях та конкурсах , а також  побажали гарного відпочинку влітку.

Для кожного табір приніс щось своє, особливе, неповторне. Для когось це були нові враження від місць, в яких він раніше ніколи не був, для когось - враження від ігор, конкурсів, які щодня у ньому проходили, хтось тут зустрів своїх старих друзів, а хтось -  нових.