Набір учнів до 1-х класів

Надіслав: admin , дата: 09 грудня 2020

З 01 квітня 2021 року оголошується прийом документів до 1-го класу 2021-2022 навчального року.

Набір учнів до першого класу відбуватиметься відповідно до  Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОН України від 16.04.2018 № 367, наказу управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради від 09.02.2021  № 38-осн.  «Про закріплення за закладами загальної середньої освіти території обслуговування».

Документи прийматимуться за попереднім записом. Запис проводиться за номером телефону 0984147220 щоденно з 9 до 11 години (окрім вихідних та святкових днів).

Для зарахування дитини до першого класу необхідно:

1. Особисто (з пред'явленням документа, що засвідчує особу заявника) подати заяву встановленої форми (бланк заяви видається навчальним закладом).
  2. До заяви додати такі документи:
    • копія свідоцтва про народження дитини;
    • оригінал або копія медичної довідки за формою № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу  про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду» та карта щеплень (медичні документи видає ваш сімейний лікар або педіатр);
    • копія або оригінал висновку про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини (у разі наявності).

При поданні копій вказаних вище документів обов’язковим є пред’явлення оригіналів.

Відповідно до Порядку зарахування право на першочергове зарахування до 1-го класу закладу освіти мають:

• діти, що проживають на території обслуговування закладу освіти (вулиця Євгена Коновальця та Шухевича) – це право підтверджується одним з документів, перелік яких зазначеного у листі-роз’ясненні МОН України №1/9-292 від 08.05.2018 р. );
  • діти, брати/сестри яких навчаються у закладі освіти;
  • діти працівників закладу освіти.

Адміністрація ЗОШ №25 повідомляє, що у 2021-2022 н.р. в закладі планується відкриття 1-го класу, учні якого навчатимуться за «Освітньою програмою початкової школи науково-педагогічного проекту «Інтелект України». Навчання в такому класі відбуватиметься за апробованими інноваційними методиками. Детальну інформацію можна отримати на сайті www.intellect-ukraine.org.